Про компанію

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Основними напрямами роботи нашої компанії є буріння свердловин на воду, буріння під теплові насоси,водопостачання,водоочистка, установка каналізаційного обладнання і опалювальних систем

 

Буріння свердловин – послуга, яка використовується у різних галузях і на сьогоднішній день користується попитом. Буріння свердловин надається як для фізичних, так і для всіх юридичних осіб. Бурові установки застосовують для організації доступу до підземних вод. Технологія буріння дозволить Вам отримати свердловину для використання її в межах Ваших індивідуальних потреб. «Київська бурова компанія» - це надійне підприємство, при співпраці з яким Ви отримаєте оптимальний результат і якісно виконану роботу з індивідуальним підходом до Замовника і об'єкту. Ми організовуємо водопостачання або каналізацію, буримо свердловини для установки теплового насосу.

Наша робота здійснюється згідно дозвільних документів, встановлених державою. Ми працюємо по ліцензіях, отриманими в Державній Геологічній службі (номер ліцензії 429253) і Державною Архітектурно-будівельною інспекцією України (номер ліцензії 596862 від 22.11.2011).

Грамотний підхід до буріння свердловин, узаконена діяльність і досвід в цій сфері роблять нас надійними партнерами для наших клієнтів. Якість, ефективність і відповідальність – три етапи нашої роботи. Сьогодні ми здійснюємо сучасне буріння з використанням нової техніки, яка не шкодить довкіллю, на приватних і групових проектах.

Інформація основних напрямків роботи підприємства:

Буріння на воду

При бурінні свердловин на воду наші інженери користуються сучасними європейськими технологічними стандартами, кращими зразками устаткування провідних компаній-виробників. Наша компанія виробляє буріння буровими установками УРБ2А2, техніка буріння, роторне (буріння з промиванням). При роботі ми використовуємо сертифіковані матеріали: труби ПВХ і НПВХ, а також неіржавіючу, сталеву і емальовану трубу. Свердловини буряться під різний діаметр труб і конструкцій. Під час буріння свердловин фахівці відстежують умови, в яких залягають водні горизонти і враховують особливості розрізу порід на вибраній ділянці.

Під час роботи ми використовуємо інформаційну базу водних кадастрів України і детальні гідрогеологічні карти. Серйозний підхід до кожного замовлення, уважність і ретельне дотримання договору – це переваги, які Ви отримуєте, вибираючи нашу компанію.

Монтаж системи водопостачання

 «Київська Бурова Компанія» пропонує Вам зробити професійний технологічний монтаж систем водопостачання, каналізації і опалювання. Наші фахівці розроблять кошторисну документацію, індивідуально з врахуванням особливостей Ваших можливостей і об'єкту. Ми проектуємо і будуємо автономні системи за допомогою останнього покоління устаткування, володіємо необхідним масивом інформації для грамотної роботи на ділянці і гарантуємо якість виконаних робіт на довгі роки. В результаті наших робіт Ви отримуєте якісне водопостачання будинку або промислового підприємства.

Буріння свердловин під теплові насоси

«Київська Бурова Компанія» проводить буріння отворів для установки сучасних систем теплових насосів. Ми вирішуємо складні завдання ефективно, і пропонуємо Вам кращу якість бурових робіт. Наша компанія створює умови для надійної роботи теплових насосів і їх систем, і забезпечує максимальну безпеку їх експлуатації. Якщо Ви будете з нами співпрацювати, Ви отримаєте професіоналізм і якість робіт, консультації і довідкову інформацію з усіх питань, пов'язаним з бурінням. Наші технології і методики дозволяють отримувати оптимальний результат, за який наші клієнти платять розумну ціну.

 

"Київська бурова компанія" виконує бурові роботи і здійснює монтаж водопостачання по всій території України

Замовити роботи можна по наступних областях: