Водопостачання

          Водопостачання - це одне з головних питань, яке необхідно вирішити під час будівництва як загороднього будинку, так і промислової будівлі.  Водопостачання - це подача поверхневих або підземних вод споживачам в потрібній їм кількості та у відповідності з необхідними показниками, води яка надходить. Існують основні категорії, на які зазвичай необхідна вода і куди вона найбільше витрачається. До таких належать: витрата на господарсько-питні потреби (пиття, приготування їжі, умивання, прання, підтримання чистоти жител і т. д.), витрата на виробничі потреби (витрата підприємствами промисловості, транспорту, енергетики, сільського господарства і т. д. ).

          Облаштування свердловини або монтаж насосного обладнання є другим етапом, який необхідний для експлуатації свердловини. Насосне обладнання підбирається індивідуально за технічними характеристиками свердловини (глибина, дебіт, статика, динаміка), на підставі технічного паспорту. Монтаж водопостачання необхідний для подачі води в будинок із свердловини. При виконанні робіт з монтажу, ми враховуємо можливості та побажання Замовника.

Для організації автономного водопостачання Вам знадобиться:

- водопідйомне встаткування: глибинний або поверхневий насос;
- поверхневі насоси простіше в обслуговуванні і коштують дешевше. Однак максимальна глибина з якою поверхневі насоси всмоктують воду, становить 8 метрів. Поверхневий насос може бути поєднаний з гідроакумулюючим баком і автоматикою (реле тиску). Така конструкція називається насосною станцією;
- трубопровід з необхідними кранами і фітингами;
- обладнання, яке буде підтримувати в системі потрібний тиск. Це може бути манометр, реле тиску або гідроакумуляторний бак;
- очисне обладнання;
- електропостачання.

         Оптимальний підбір обладнання для водопостачання будинку зможуть зробити наші фахівці, попередньо вивчивши та проаналізувавши Ваші потреби та існуючі умови. Також наші співробітники проведуть всі роботи по підводу води в будинок - викопають приямок для насосної станції, підготують траншею для прокладання труб, проведуть монтаж обладнання та опуск насосу, необхідні для того, щоб забезпечити Ваш будинок водою під хорошим тиском (1,5-4 атмосфери). Система водопостачання в першу чергу повинна володіти надійністю і безпекою, а також економічністю. Система водопостачання - це досить складна конструкція, що вимагає професійного, а також індивідуального підходу, які відповідають побажанням даного обєкта. Наші фахівці завжди готові Вам допомогти у вирішенні даного питання.

          На зроблений монтаж обладнання діє гарантійне та сервісне обслуговування.

1. Економ кошторис на монтаж водопостачання та встановлення насосу водолій

2. Економ кошторис на встановлення та монтаж насосу Водолій з автоматикою 

3. Кошторис на монтаж та встановлення  італійського обладнання з автоматикою

4. Кошторис на встановлення обладнання grundfos з автоматикою