Опалення

Опалення житла дуже актуальна тема, особливо в холодну пору року. Для того, щоб Вам було тепло взимку, спеціалісти «Київської бурової компанії» розроблюють і монтують найефективніші та найбільш економні нові системи опалення.

Опалення може бути декількох видів. Найбільш розповсюджені з них це водяні, парові та електричні. В кожного з цих видів є свої переваги та недоліки.

Автономні системи теплопостачання призначені для опалення та гарячого водопостачання одноквартирних житлових будинків і заміських котеджів. До автономної системи опалення та гарячого водопостачання відносяться: джерело теплопостачання (котел) і мережа трубопроводів з нагрівальними приладами й водорозбірною арматурою. Переваги автономних систем теплопостачання полягають в наступному:

- відсутність високовартісних зовнішніх теплових мереж;
- можливість швидкої реалізації монтажу та запускання в роботу систем опалення та гарячого водопостачання;
- низькі початкові витрати;
- спрощення рішень всіх питань, пов’язаних з будівництвом, так як вони сконцентровані в руках власника;
- скорочення витрат палива за рахунок місцевого регулювання відпуску тепла та відсутність втрат в теплових мережах.

Котли призначені для опалення житлових і промислових приміщень невеликих та середніх об’ємів . Котел – основа опалювальної системи. І котли, і системи бувають одноконтурними (лише опалюють приміщення) та двоконтурними (опалюють приміщення і нагрівають водопровідну воду). Одноконтурний котел має в корпусі одну спіраль з теплоносієм (водою або спеціальним антифризом) і слугує лише для опалення приміщення.

Двоконтурний котел маєв одному корпусі дві спіралі і слугує для опалення приміщення та нагрівання проточної води (тієї, що йде у водопровід).

Окрім котлу до індивідуальної системи опалення входить:
- розширювальний бачок;
- повітряний клапан;
- насос;
- труби;
- радіаторні батареї;
- терморегулятори;
- рідина, що циркулює по трубах системи.

 

«Київська бурова компанія» проводить весь спектр робіт з монтажу, комплектації автономних систем опалення в заміських котеджах, дачах «під ключ», при цьому використовуються матеріали провідних імпортних та вітчизняних виробників. Ми також встановлюємо сталеві панельні радіатори, конвектори, чавунні радіатори, електричні водонагрівачі, котли на твердому, газовому та дизельному паливі та забезпечуємо гарантійне обслуговування.

    


1.Зразок кошторису на опалення котеджу.

2.Зразок кошторису на опалення квартири.