Водоочищення

 

На сьогоднішній день ні для кого не таємниця, що від якості води багато в чому залежить і сама якість нашого життя. Тому для того, щоб вода відповідала нормам, існує установка систем водоочистки води.
           Водоочищення- обробка води, яка надходить з природного джерела, для приведення її якості у відповідність з вимогами технології споживачів.
           Підбір систем водоочистки фахівці починають з такого важливого етапу, як аналіз хімічного складу води. Це необхідна дія. Без проведення даної дії не можна встановлювати фільтри - вони не принесуть користі, а в деяких випадках установка «наосліп» може виявитися навіть небезпечною для здоров'я. Для виконання повного хімічного аналізу води та отримання консультацій щодо якості води наша компанія співпрацює з Лабораторією іонного обміну та адсорбції Національного технічного університету України.

    Існує 2 види аналізу води:
          
 
1. Закритий аналіз (9 елементів: рН, каламутність, жорсткість загальна, лужність загальна,       залізо загальне, марганець, нітрати, окислюваність, сухий залишок).
            2. Відкритий аналіз (24 елемента: запах, присмак, колір, каламутність, осад, рН, залишковий хлор, окислюваність, аміак, нітрити, нітрати, загальна жорсткість, мінералізація, хлориди, сульфати, залізо загальне, марганець, мідь, цинк, лужність, кальцій , магній, калій + натрій, гідрокарбонати).
            Проводячи аналіз води, фахівці визначають характер забруднень і їх рівень. Складається протокол хімічного аналізу, в якому вказується інформація параметрів дослідження відповідно до санітарної епідеміологічної станції та нормам наявності складу певних елементів.
         

Для отримання найбільш точного аналізу води рекомендуємо виконати наступні умови:
            1. Ємність для аналізу питної води повинна бути скляною або пластиковою. Дана ємність не повинна містити залишки якихось ароматизованих напоїв.
            2. Кількість води, необхідної для аналізу складає 1,5 л.
            3. Ємність для води повинна бути максимально заповнена і щільно закупорена пробкою (закручена кришечкою), що б не було контакту з повітрям.
            4. Зразок води повинен бути доставлений в найкоротший термін в лабораторію (4-5 годин).
           Якщо Вам необхідний аналіз води, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців і вони не тільки все зроблять за Вас, але, і дадуть експертну оцінку результатам аналізу та розроблять комерційну пропозицію системи водоочищення даного об'єкта.
           Водоочисні споруди є високотехнологічними пристроями. Їх повинні встановлювати і обслуговувати фахівці високого рівня, тому що вірно підібране і встановлене обладнання прослугує Вам досить тривалий термін, що дасть змогу Вам користуватися якісною водою.
           Досвід і висока кваліфікація фахівців «Київської бурової компанії» дозволяють швидко і компетентно вирішити будь-яке завдання по очищенню води, вибрати і змонтувати водоочисну систему будь-якої складності, тим самим забезпечити своїх замовників безпечною і чистою питною водою. За необхідності можливий виїзд фахівців компанії по сервісному обслуговуванню вашого обладнання.