Каналізація

Каналізаційна мережа слугує для стоку використаної господарсько-побутової води. Внутрішня каналізація являє собою мережу трубопроводів – стояків, відвідних труб та випущень, з’єднаних санітарними приладами – вмивальниками, кухонними раковинами, ваннами, унітазами, мийками. Для внутрішніх мереж каналізації використовуються чавунні або пластмасові труби. Каналізація передбачає збір, очищення та подальшу утилізацію очищених стічних вод.

Умовно водовідведення може бути розділеним на чотири основних розділи:
- збір, перекачування, очистку та утилізацію, включаючи обробку опадів, фекальних стічних вод від житлових об’єктів та об’єктів культурно-побутового призначення;
- збір, перекачування, очищення та утилізацію промислових стоків;
- збір та очищення зливових та розталих вод;
- збір, перекачування, очищення та повторне використання води в різноманітних промислових циклах.
«Київська бурова компанія» пропонує технологічні рішення, водоочисне та насосне обладнання відповідно до всіх чотирьох перерахованих розділів.

В якості обладнання й арматури наші спеціалісти використовують насоси, регулятори, накопичувальні баки, арматуру, що відключає, контрольно-вимірювальні прилади і т.д., провідних вітчизняних та зарубіжних фірм – виробників.

Септики – споруди попереднього механічного очищення. Вони призначені для очищення води за допомогою відстоювання та подальшої стабілізації опадів. Є спорудами індивідуальних систем каналізації, що найчастіше зустрічаються.

Усі роботи з встановлення та монтажу каналізаційного обладнання проводяться на високому професійному рівні з використанням найсучасніших матеріалів та дотриманням санітарно-технічних норм.


1. Зразок кошторису на каналізаційні кільця 1,5м

2. Зразок кошторису на каналізаційні кільця 1м.